Kolik zaplatím za prodanou doménu v aukci?

Registrace, přidání domény do aukce a její zveřejnění je ZDARMA. Skončí-li nabídka úspěšně a vznikne-li tím Prodávajícímu povinnost uzavřít kupní smlouvu s Kupujícím (Aukce) nebo byla přímo uzavřena kupní smlouva na základě Nabídky (Koupit nyní), vzniká Provozovateli vůči Prodávajícímu nárok na provizi. Výše provize činí 15 % z kupní ceny podle nejvyšší nabídky (Aukce) nebo uzavřené kupní smlouvy (Koupit nyní).

  • Vložení domény do aukce: ZDARMA
  • Délka trvání aukce: NEOMEZENĚ
  • Opakování aukce: NEOMEZENĚ
  • Počet aukcí: NEOMEZENĚ
  • Možnost TOPování aukce: ANO
  • Typ aukce: Klasická, Uzavřená, Kup nyní
  • Přímý prodej bez aukce: ANO
PROVIZE A POPLATKY

Skončí-li Nabídka úspěšně, tzn. vznikla-li Prodávajícímu povinnost uzavřít kupní smlouvu s Kupujícím (Aukce) nebo byla přímo uzavřena kupní smlouva na základě Nabídky (Koupit nyní), vzniká Provozovateli vůči Prodávajícímu nárok na provizi, a to ve výši 15 % z kupní ceny podle nejvyšší nabídky (Aukce) nebo uzavřené kupní smlouvy (Koupit nyní). Provize bude uhrazena stržením z kupní ceny, přičemž výše provize bude uvedena v Dodací instrukci, která bude mít náležitost daňového dokladu (faktury).

Provozovatel si neúčtuje poplatek za vložení nabídky Vložení aukční nabídky je zdarma. Provozovatel může v odůvodněných případech (zejména pokud počáteční (vyvolávací) cena uvedená v Nabídce značně převyšuje obvyklou cenu vystaveného Zboží) vyžadovat po Prodávajícím zaplacení dodatečného poplatku za vložení Nabídky, a to až do výše 10.000 Kč. Poplatek za vložení Nabídky je nevratný, tzn. tento poplatek nebude Prodávajícímu vrácen. Prodávající je povinen hradit poplatek řádně a včas na základě daňového dokladu (faktury) způsobem uvedeným ve VOP pro úhradu úhrady kupní ceny za zboží dodávané Provozovatelem.

Více v Obchodních podmínkách Aukce

TOPování aukce & Ověření prodejce

Pro zviditelnění aukce můžete využít tzv. TOPování. Ve výpisu aukcí napříč celým webem PrémiováDoména.cz se tak vaše aukce zobrazí s poutavým nápisem TOP a barevně odlišná od ostatních.