CHETE SE NA NĚCO ZEPTAT? NAPIŠTE NÁM

Napište nám na e-mail: info@premiovadomena.cz

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak probíhá aukce?

Příhoz může učinit každý registrovaný uživatel. Příhoz musí být vyšší než příhoz předchozího uživatele. Výherce je povinen, nejpozději do 5 dnů, za aukci zaplatit.

Co se stane, pokud za vyhranou aukci nezaplatím?

Doména bude dána znovu do aukce nebo ji získá druhý výherce v pořadí. Vám však může být zablokován uživatelský účet.

Kdy aukce končí?

U každé aukce je uveden předpokládaný čas jejího konce. V případě, kdy někdo přihodí v posledních 2 minutách, prodlouží se aukce o další 2 minuty. Jedná se o ochranu proti přetěžování systému při konci aukce.

Co se stane s doménou, kterou vydražím a zaplatím?

Jakmile zaplatíte za vyhranou aukci, prodejce s vámi započne proces změny držitele domény a po jeho dokončení je doména převedena do vašeho vlastnictví. Doménu si můžete kdykoliv převést i k jinému registrátorovi, bude již plně pod vaší kontrolou.

Jak poznám, že má nabídka je v danou chvíli nejvyšší?

Ve vašem uživatelském účtu jsou v sekci Moje aukce uvedeny aukce kterých se účastníte. V případě že se u aukce zobrazuje štítek „Vítězný příhoz!” a aktuální cena je rovna nebo nižší vaši maximální nabídce jste v danou chvílí nejvýše přihazujícím. V případě že aukce má červený štítek „Přehozeno!” byla Vaše nabídka překonána jiným účastníkem.

Je možné nastavit automatické příhozy?

Ano možné to je. U aukce vložíte maximální částku, kterou jste ochotni za danou aukci zaplatit a potvrdíte přihození. Systém následně učiní vždy minimální navyšovací příhoz (stanovený prodejcem), který je nutný aby vaše nabídka byla nejvyšší a byli jste výhercem aukce. Systém samozřejmě částku zvyšuje vždy jen do vámi nastavené maximální částky.